Будівництво готелю біля парку Національного Відродження зупинили

Міський голова Тернополя Сергій Надал зупинив будівництво готельного комплексу на земельній ділянці по вул. 15  Квітня, яка знаходиться поблизу парку Національного Відродження. Таке рішення викликане початком публічної роботи над комплексною програмою «Парки Тернополя».

«Сьогодні ми повинні по-іншому дивитися на рішення, які приймалися раніше, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Зокрема, на асфальтованому майданчику по вул. 15 Квітня зупинили будь-які будівельні роботи. Було дано доручення комунальному підприємству завершити роботи і привести територію у відповідність, щоб там не було загроз життю для місцевих жителів. Більше будівельних робіт там проводити не будуть, оскільки це суперечить нашому подальшому баченню розвитку паркових зон міста і волі громади».

Наразі міська рада розпочинає роботу над комплексною програмою «Парки Тернополя», до якої мають змогу долучитися екологи, громадські активісти та жителі міста.

«Програма включатиме в себе питання збереження і примноження оздоровчого, відпочинкового, спортивного потенціалу зелених зон Тернополя, - додає Сергій Надал. – Вона ініціювалася як окрема комплексна програма, бо виходить за межі простих рішень, які відповідають земельному і іншому законодавству, а потребуватиме пошуку компромісів у ряді питань між громадою, інвесторами і міською радою».

На думку міського голови, робота над такою програмою не повинна здійснюватися поспішно, адже потрібно врахувати та опрацювати усі пропозиції тернополян.