Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Учасники АТО з Тернополя можуть пройти реабілітацію

Управління соціальної політики організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ для одержання безкоштовної психологічної реабілітації.

Для отримання направлення щодо надання реабілітаційних послуг необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, кабінет № 23, тел. 22-04-37) за місцем реєстрації, а особам, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання, відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнити заяву.

До заяви необхідно додати:

  1. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  2. копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
  3. паспорт та ідентифікаційний код (для звірки).

 

Для психологічної реабілітації учасників АТО передбачено такі реабілітаційні установи:

  1. Менський санаторій «Остреч» - Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, урочище Остреч
  2. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» - Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а.
  3. ТОВ «Санаторій «Феофанія» - м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27
  4. ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» - Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське.

 

До слова, у м. Тернополі функціонує центр психологічної допомоги «Крок на зустріч», де учасникам АТО можуть надати безкоштовну професійну психологічну допомогу. Учасники АТО та їхні сім’ї, переселенці, волонтери, медики та особи, які постраждали від військових дій в АТО, можуть звернутися до координатора центру Медвідь Л.О. за адресою: м. Тернополь, вул. Над ставом, 6/15, тел. +38 098 469 2252.