Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Новий Світ (гр.Вишовський С.М. та інші)

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд за адресою вул.Новий Світ.
2. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд за адресою вул.Новий Світ, згідно з додатком (додається).
3. Зобов’язати громадян:
3.1 Сплатити відновну вартість зелених насаджень, відповідно до акту обстеження.
3.2. Здійснити державну реєстрацію права на земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.
3.3. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.4. Використовувати земельні ділянки за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.5. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.6. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлових будинків.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування