Тернопільська міська рада інформує

 • Video
  Тернопільська міська рада інформує

Контролюйте сплату внесків і зарахування стажу за допомогою Веб-порталу

Одним із засобів дистанційного обслуговування громадян є Веб-портал електронних послуг ПФУ, кількість користувачів якого невпинно зростає. Серед них не тільки пенсіонери, а й застраховані особи та страхувальники, адже Фонд зосередив у своїй потужній базі даних інформацію не тільки з пенсійного забезпечення, а й зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями, зарахування страхового стажу кожній із застрахованих осіб тошо. На цьому популярному електронному сервісі пенсійної служби не виходячи з дому можна дізнатися про:

 • розмір нарахованого заробітку;
 • суму сплачених внесків;
 • тривалість зарахованого стажу:
 • середній заробіток за певний період;
 • призначення і перерахунок пенсії;
 • стан розрахунків з Пенсійним фондом (для юридичних та фізичних осіб-підприємців)
 • інформацію про умови виплат та перерахунків пенсій;
 • контакти управлінь пенсійної служби та графіки їх прийому,

Зареєстровані користувачі також мають змогу:

- подати заяву на призначення пенсії;

- записатися на прийом до спеціаліста

- замовити та отримати в режимі онлайн довідки та інші документи з підтвердженням QR-кодом та отримати багато інших корисних послуг.

Окрім того, користувач Веб-порталу може налаштувати безкоштовний сервіс СМС-інформування, який дозволить щомісячно безкоштовно отримувати короткі повідомлення для застрахованих осіб – про зарахування/незарахування єдиного соціального внеску підприємством, на якому він працює, інформацію про «зароблений» особистий страховий стаж; для пенсіонерів – про результати розгляду звернення за призначенням пенсії, необхідність звернення до ПФУ для підтвердження даних про особу.

Реєстрація на Веб-порталі електронних послуг здійснюється з використанням електронного цифрового підпису або за логіном і паролем. Електронний цифровий підпис можна отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК), перелік яких є на порталі. Логін і пароль видається в будь-якому відділенні Пенсійного фонду за умови пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду.

 

Людмила Травіна

Начальник відділу обслуговування громадян у місті Тернополі

ТО УПФУ Тернопільської області