Тернопільська міська рада інформує

 • Video
  Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Протокол №1 засідання конкурсної комісії

ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії щодо проведення

І етапу конкурсу на посаду директора Тернопільської

загальноосвітньої школи I-III ступенів №23

Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

25.05.2021р.                                                                                      14.00 год

Місце проведення – актова зала управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

ПРИСУТНІ:

ПОХИЛЯК Ольга Петрівна, начальник управління освіти  і науки – заступник голови комісії;

БЕЗКОРОВАЙНА Надія Іванівна, член експертної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Тернопільської міської ради – секретар комісії.

Члени комісії:

БАЗУНОВА Руслана Романівна – член Асоціації керівників навчальних закладів міста Тернополя;

ДРОЗД Тетяна Іванівна – головний спеціаліст відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації;

КУХАР Валентина Миколаївна–голова профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя;

МОРАВСЬКА Наталія Степанівна – начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області;

САМБІР Оксана Миронівна  - головний спеціаліст відділу фінансово – економічного забезпечення управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Претендент на посаду директора:

КОЗБУР Руслана Андріївна

ВІДСУТНІ:

ДІДИЧ Володимир Євгенович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

МІСЬКО Володимир Володимирович – голова постійної комісії міської ради з гуманітарних питань.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1.  Розгляд  заяви претендента КОЗБУР Р.А. для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області та поданих нею документів на відповідність установленим законодавством вимогам.            
 2. Прийняття рішення про допущення або недопущення претендента до участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області.
 3. Різне.

СЛУХАЛИ: 1. Розгляд заяви претендента Козбур Р.А. для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області та поданих нею документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

ІНФОРМУВАЛИ:

1.Похиляк О.П., заступник голови конкурсної комісії, яка ознайомила присутніх з порядком проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, а також повідомила, що на розгляд конкурсної комісії поступила одна заява про бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області, а саме: КОЗБУР Руслани Андріївни.

Ольга Петрівна перерахувала усі подані претендентом документи для участі у конкурсі та  зазначила, що вони відповідають вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положенню про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженому рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

2.Мотиваційний лист претендента на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області КОЗБУР Р.А. зачитала п.О.Похиляк.

СЛУХАЛИ:

2. Прийняття рішення про допущення або недопущення претендента Козбур Р.А. для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області.

ГОЛОСУВАЛИ: Про допуск до участі в конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області претендента КОЗБУР Руслани Андріївни.

Підсумки голосування:

ПІБ

за

проти

утримались

КОЗБУР Руслана Андріївна

7

-

-

УХВАЛИЛИ:

1.Допустити до участі в конкурсі на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області КОЗБУР Руслану Андріївну.

2.Конкурсній  комісії у своїй роботі керуватися Законом України «Про повну загальну середню освіту», Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

СЛУХАЛИ: 3.Різне.

ІНФОРМУВАЛИ:

1.Похиляк О.П., заступник голови конкурсної комісії, яка запропонувала визначитись з термінами проведення наступних етапів конкурсу, а саме:

 • ознайомлення кандидата на посаду директора КОЗБУР Р.А. із закладом,  трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування ТЗОШ №23  – 14 червня 2021 року;
 • перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей, яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання –24 червня 2021року ;
 • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації – 24 червня 2021року.

2.Члени конкурсної комісії підтримали пропозицію Ольги Петрівни  щодо запропонованих дат проведення наступних етапів конкурсу (14 та 24червня 2021 року). Вони відповідають  вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

ГОЛОСУВАЛИ: Про визначення термінів проведення наступних етапів конкурсу 14 та 24 червня 2021 року.

Підсумки голосування:                                                   

Етап конкурсу

дата

за

проти

утримались

Ознайомлення кандидата  на посаду директора КОЗБУР Р.А. із ТЗОШ№23 ТМР, її трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування

14.06.

2021

7

-

-

Перевірка знання законодавства (письмове тестування та розв’язання ситуаційного завдання)

24.06.

2021

7

-

-

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу  та  надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії

24.06.

2021

7

-

-

УХВАЛИЛИ:

 1. Наступні етапи конкурсу провести у такі терміни:
 • знайомлення кандидата  на посаду директора КОЗБУР Р.А. із ТЗОШ№23 ТМР, її трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування – 14 червня 2021 року;
 • перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей, яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання -  24 червня 2021року;
 • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу , а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації - 24 червня 2021року.

 

Відеозапис засідання конкурсної комісії : https://youtu.be/uJmcRDeZDO4

 

Заступник голови комісії                                              О. ПОХИЛЯК

Секретар комісії                                                         Н. БЕЗКОРОВАЙНА