Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука»

Оголошення

про конкурс на посаду директора комунальної установи початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука»

 

Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука».

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, має вищу фахову освіту; має стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника управління культури і мистецтв із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

- автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копія документа, що посвідчує особу ;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 07 травня 2021 року до 05 червня 2021 року (включно).

Дата початку формування конкурсної комісії з 07 травня 2021 року.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси  управління культури і мистецтв у встановлений строк: м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка,1 каб. 31, e-mail: kultura_mr.ter@ukr.net

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора комунальної установи початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука», на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Довідки за телефонами (0352) 52-67-32.

 

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі та згоду на обробку персональних даних (додається).