Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про безоплатну передачу майна на баланс за кошти інвестора

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 №59 (зі змінами від 07.11.2012 №1022, 09.01.2013 №11), рішенням виконавчого комітету «Про затвердження протоколу засідання комісії з вибору інвестора» від 04.08.2021 №635, з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Безоплатно передати майно з балансу Управління освіти і науки Тернопільської міської ради на баланс Централізованої бухгалтерії дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти і науки згідно з додатком (додається).
2. Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради та Централізованій бухгалтерії дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти і науки здійснити передачу - прийняття майна згідно п.1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.