Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири, автостоянки в користь малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…., встановлено, що …,… бажають укласти договір купівлі-продажу квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, автостоянки за адресою: м.Тернопіль, вул…., гараж ХХІІІ в користь малолітньої дитини …, 09.09.2016р.н.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, автостоянка за адресою: м.Тернопіль, вул…., гараж ХХІІІ належать на праві приватної власності …на підставі договорів купівлі-продажу, посвідчених 05.06.2007р.н. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Василевич О.О.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …,…,… дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, автостоянки за адресою: м.Тернопіль, вул…., гараж ХХІІІ в користь малолітньої дитини …, 09.09.2016р.н.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.