Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Яреми релігійній організації «Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви»

Розглянувши звернення релігійної організації «Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви», керуючись ст.12, 92, 123, 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  релігійній організації «Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви» (код ЄДРПОУ 21233981) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га для будівництва та обслуговування  будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул.Яреми.

2. Надати релігійній організації «Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви» (код ЄДРПОУ 21233981) в постійне користування земельну ділянку площею 0,0800га (кад. номер 6110100000:04:004:0029) для будівництва та обслуговування храму (для будівництва та обслуговування  будівель громадських та релігійних організацій) за адресою вул.Яреми.

3. Зобов’язати релігійну організацію «Тернопільсько-Зборівську архиєпархію Української Греко-Католицької Церкви» в двомісячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Внести зміни в рішення міської ради від 21.08.2020р №7/54/156 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  за адресою вул. Чайковського, Малишка, Слівенська, релігійній організації парафії Української Греко-Католицької Церкви Пресвятої Тройці» та після слів «храмових споруд» читати «та парафіяльних, житлових і громадських споруд» і далі по тексту.

Поіменне голосування