Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки за адресою вул.Тролейбусна,______ гр.Низик М.М.

Розглянувши звернення гр.Низик Марії Михайлівни, керуючись ст.12,40,79-1,116,118,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Припинити товариству з обмеженою відповідальністю «Автоагроцентр» (ЄДРПОУ 24637661) право користування земельною ділянкою площею 0,0289га за адресою вул.Тролейбусна,____, враховуючи письмову згоду землекористувача.
2. Передати гр.Низик Марії Михайлівні (рнокпп _____________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:004:0100) площею 0,0289га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Тролейбусна,_____.
3. Зобов’язати гр.Низик Марію Михайлівну:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельної ділянки до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.