Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Шевченка,__ с.Іванківці (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Юник О.С.

Розглянувши звернення гр.Юник Ольги Степанівни, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр. Юник Ользі Степанівнні (рнокпп ____________) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0608га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Шевченка,___ с.Іванківці (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2. Зобов’язати гр.Юник Ольгу Степанівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування