Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про визнання повноважень депутатів Тернопільської міської ради восьмого скликання

Заслухавши інформацію голови Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області  Тетяни Семусь, відповідно до Постанов Тернопільської міської виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області  щодо визнання повноважень депутатів Тернопільської міської ради восьмого скликання, керуючись Виборчим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Взяти до відома інформацію Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області про результати виборів депутатів Тернопільської міської ради в територіальних виборчих округах та в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій і вважати визнаними повноваження депутатів Тернопільської міської ради восьмого скликання:

1. Баб’юк Марії Петрівни

2. Вовк Любові Ігорівни

3. Волянської Ружени Ігорівни

4. Вонса Ігоря Васильовича

5. Гевка Віктора Леонідовича

6. Гевко Галини Орестівни

7. Гірчака Ігоря Ярославовича

8. Головко Мар’яни Василівни

9. Горохівського Антона Миколайовича

10. Грицишина Андрія Антоновича

11. Дерецького Миколи Володимировича

12. Ергешова Рустама Султанбековича

13. Зіня Івана Федоровича

14. Климчука Олега Андрійовича

15. Ковалика Івана Ігоровича

16. Міська Володимира Володимировича

17. Навроцького Романа Ярославовича

18. Овчарука Віктора Вікторовича

19. Паньків Наталії Миколаївни

20. Пачковської Марії Дмитрівни

21. Похиляк Ольги Петрівни

22. Прокопів Ліни Анатоліївни

23. Редькви Назарія Михайловича

24. Різника Олега Івановича

25. Россомахи Олександра Володимировича

26. Сиротюка Михайла Мирославовича

27. Смакоуза Юрія Георгійовича

28. Смика Олександра Івановича

29. Сороколіта Івана Леонідовича

30. Торожнюка Романа Васильовича

31. Турського Ігоря Володимировича

32. Фаріончука Дениса Володимировича

33. Фартушняка Юрія Анатолійовича

34. Феціци Христини Миколаївни

35. Хоркавого Віталія Володимировича

36. Цибульського Андрія Івановича

37. Чашки Марії Теодорівни

38. Чванкіної Олесі Володимирівни

39. Шатарського Артура Яремовича

40. Шахін Ольги Анатоліївни

41. Шморгая Олега Васильовича

42. Юрик Мар'яни Ігорівни