Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення за адресою просп.Злуки гр.Бураку Р.М.

 

Розглянувши звернення гр.Бурака Руслана Михайловича, керуючись ст.12,20,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр. Бураку Руслану Михайловичу (рнокпп ___) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0273га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою просп.Злуки.
2. Дозволити гр. Бураку Руслану Михайловичу (рнокпп ___) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0273га (кад. номер 6110100000:05:006:0044) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури за адресою просп.Злуки.
3. Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.
4. Дати дозвіл гр.Бураку Руслану Михайловичу (рнокпп ___) на укладання договору земельного сервітуту терміном на п’ять років на земельну ділянку площею 0,0100га для проходу, проїзду, паркування автотранспорту та складування будівельних матеріалів за адресою просп.Злуки.
5. Зобов’язати гр. Бурака Руслана Михайловича:
5.1. в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства;
5.2. оформити в двомісячний термін договір сервітуту та документацію із землеустрою відповідно до вимог чинного законодавства.