Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про прийняття зовнішньої мережі дощової каналізації ТзОВ «Тернопільбуд» до комунальної власності

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд», з метою забезпечення належного обслуговування зовнішніх мереж водопостачання та дощової каналізації, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Прийняти від товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади зовнішні мережі водопостачання та дощової каналізації, а саме:
1.1 Зовнішню мережу водопостачання об’єкта «Житловий комплекс з приміщеннями громадського призначення та гаражами-стоянками за адресою вул. Галицька, 7а в м.Тернополі (поз. 1-4)» балансовою вартістю 2 135 244,00 грн. (два мільйони сто тридцять п’ять тисяч двісті сорок чотири грн. 00 коп.) та передати її у поповнення статутного капіталу комунальному підприємству «Тернопільводоканал».
1.2. Створити комісію по прийняттю-передачі мережі, вказаної в п.1.1. рішення, у складі, згідно з додатком 1 (додається).
1.3. Комісії, вказаній у п. 1.2. рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.
1.4. Зовнішню мережу дощової каналізації об’єкта «Будівництво групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщення громадського призначення та об’єктів комерційного призначення, гаражами і стоянками автотранспорту по вул. Київська-Генерала М.Тарнавського в м.Тернополі (блок-секція № 25, 26 та ГП))» балансовою вартістю 328 136,40 грн. (триста двадцять вісім тисяч сто тридцять шість грн. 40 коп.) та безоплатно передати її відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради.
1.5. Зовнішню мережу дощової каналізації об’єкта «Будівництво групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщення громадського призначення та об’єктів комерційного призначення, гаражами і стоянками автотранспорту по вул. Київська-Генерала М.Тарнавського в м.Тернополі (блок-секція № 37, 38, 39 та ГП))» балансовою вартістю 487 017,60 грн. (чотириста вісімдесят сім тисяч сімнадцять грн. 60 коп.) та безоплатно передати її відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради.
1.6. Створити комісію по прийняттю-передачі мереж, вказаних в п.1.4. та 1.5. рішення, у складі, згідно з додатком 2 (додається).
1.7. Комісії, вказаній у п. 1.6. рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.