Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0428га за адресою вул.Кривоноса-Громницького гр.Федаку П.М.

 

Розглянувши звернення гр.Федака Павла Михайловича, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0428га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Кривоноса-Громницького гр.Федаку Павлу Михайловичу.
2. Передати гр.Федаку Павлу Михайловичу (рнокпп_____ безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:008:0198) площею 0,0428га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Кривоноса-Громницького.
3. Зобов’язати гр.Федака Павла Михайловича:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.