Сьогодні, 4 січня, працівниками управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради здійснювалося обстеження території міста з метою фіксації порушень Правил благоустрою Тернопільської МТГ.
Трьома групами інспекторів було обстежено, зокрема, більше 60-ти обʼєктів у центральній частині міста, на масивах «Сонячний» і «Східний» та на мікрорайоні «Дружба». За результатами перевірки зафіксовано 12 фактів неналежного зимового утримання прилеглих територій.
Субʼєкти господарювання, які попередньо були попереджені про відповідальність за неналежне утримання територій, на сьогоднішній день усунули недоліки. Робота з фіксації порушень Правил благоустрою продовжується.
Працівники управління муніципальної інспекції нагадують громадянам, суб’єктам господарювання, виконавцям послуг з управління, утримання, обслуговування багатоквартирних будинків, ОСББ, ОСН-БК, СК, ЖБК, що у відповідності до вимог Правил благоустрою ТМТГ, з настанням зимового періоду необхідно здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку прилеглих територій.
За неналежне утримання територій, а саме несвоєчасне очищення від снігу та ожеледиці, відповідальні посадові особи та субʼєкти господарювання притягуються до відповідальності на суму до 1700 гривень.
При виявленні небезпечних ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, повідомляти необхідно в управління муніципальної інспекції, надіславши фото та адресу на Viber за номером +380 067 447 3278.
Також для мешканців громади доступна Інтерактивна карта відповідальності за зимове утримання Тернопільської МТГ.








