У Тернополі висадили ще 29 дерев в рамках акції «Підтримай ЗСУ - посади іменне дерево»

В рамках акції «Підтримай ЗСУ - посади іменне дерево» у Тернополі висадили 29 дерев. Катальпи, клени, сливи Піссарді висадили на вулицях М. Кривоноса, М. Тарнавського, Руській. А також «Сквері волонтерів пам’яті Віктора Гурняка», «Сквері на честь загиблих Героїв, захисників України», що  на вулиці С. Стадникової та біля Дамби Тернопільського ставу.

До висадки дерев долучився міський голова Тернополя Сергій Надал. Він зазначив, що загалом під час акції зібрано 710 тис. грн. За ці кошти буде придбано необхідну техніку для військових.

«Сьогодні ми висаджуємо 29 дерев. З них 10 присвячені пам’яті загиблих воїнів. Загалом висадження дерев – це не просто добра справа з озеленення. Це ще й збір коштів, які будуть передані на потреби військових», - зазначив Сергій Надал.  

Нагадаємо, акція під гаслом «Підтримай ЗСУ - посади іменне дерево» стартувала у Тернополі влітку 2024 року. За цей час в місті висаджено понад 150 нових дерев.

Мета ініціативи - не лише озеленити місто, а й зібрати кошти на підтримку Збройних сил України. У межах акції кожен охочий міг зробити благодійний внесок і висадити дерево з іменною табличкою у своєму улюбленому куточку Тернополя.