З бюджету Тернополя виділено кошти на ліквідацію наслідків ракетної атаки

З бюджету Тернополя виділено кошти на ліквідацію наслідків ракетної атаки

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про виділення 1,5 мільйона гривень для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої російською атакою.

Кошти будуть спрямовані для проведення ремонту ліфтів, заміни вікон та конструкцій у місцях загального користування постраждалих будинків.  Роботи проводитимуться за адресами: вул. Володимира Великого, 17, вул. Текстильна, 38, 24Г, 24Е, вул. Юрія Іллєнка, 3А, 3В, вул. Якима Яреми, 9, 9А, 12.

Додамо, з метою забезпечення належної підтримки мешканців, після отримання інформації про обсяг фінансової допомоги від благодійних організацій, з якими співпрацює міська рада, буде прийнято рішення щодо фінансування з міського бюджету власникам постраждалих квартир. Кошти отримають також ті мешканці, хто вже самостійно провів ремонт, як  компенсацію понесених витрат. Детальнішу інформацію буде опубліковано згодом на сайті міської ради. 

Підписатися на розсилку
Важливі та актуальні новини у місті
Read about our privacy policy.
вул. Листопадова, 5, Тернопіль, 46001, Україна
Графік роботи: 08:00-17:15 (понеділок-четвер) 08:00-16:00 (п'ятниця)
Контакти
+38 067 447 2960 (фіз.особи)
ternopil_rada@ukr.net
presamr@gmail.com
© 2026 Тернопільська міська рада. всі права збережено