Тернопільські спортсмени завоювали бронзові медалі на Чемпіонаті Європи з регбіліг

З 14 по 20 липня у столиці Сербії, м. Белград, проходив Чемпіонат Європи з регбіліг серед юніорів до 19 років. У складі збірної команди України виступали п'ятеро тернополян: Мордованець Андрій, Гавдьо Арсен, Попелюк Валерій, Решетуха Максим, Бучарський Віталій.

Команда показала вражаючий результат, здобувши перемогу у грі проти господарів турніру, збірної Сербії, з рахунком 24:4. Таким чином збірна команда України здобула третє місце європейської першості.  Це досягнення є історичним для України, адже регбіліг лише починає розвиватися в нашій державі.

Вітаємо спортсменів та тренера Володимира Крутовського з високим досягненням та бажаємо нових звершень.