З чергової поїздки на фронт повертаються волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» та мобільна стоматологія

З кількаденного рейсу з передової уже повертаються водії та волонтери центру «Допомога армії від Тернополя», які доставили посилки для наших захисників на фронт, та мобільний стоматологічний кабінет.

Бійцям на передову передали адресні посилки, а також аптечки з протизастудними та знеболювальними ліками, теплий одяг, зимові куртки, сухі грілки, необхідні запчастини для автомобілів, старлінки, генератори, буржуйки та продукти.

«Волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» доставили посилки військовим від рідних та тернополян у напрямку Сумської, Харківської та Донецької областей. Також з цих напрямків повертається мобільна стоматологія. Під час поїздки лікарі-стоматологи полікували 170 наших військових. Про дати та напрямки наступних поїздок повідомимо згодом», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Додамо, це вже шоста поїздка лікарів та мобільного стоматологічного кабінету на бойові позиції наших військових. Загалом з початку роботи мобільного кабінету вдалось надати стоматологічну терапевтичну та хірургічну допомогу 622 захисникам.