250 учасників взяли участь у XXVІ легкоатлетичних змаганнях з бігу «Тернопільська Озеряна-2022»

11 вересня, незважаючи на дощову погоду, у Тернополі відбулася найбільш очікувана та масштабна спортивна подія – «Тернопільська Озеряна – 2022».

Цьогоріч участь у забігу взяли 250 учасників, найстаршим з яких став бігун, якому виповнилось 77 років, а наймолодшою учасницею була учениця 7 класу Тернопілської ЗОШ-16 Поліна Тяжола.

У цьому році долучитися до спортивної події можна було і в онлайн-форматі. Для цього учасники мали подолати дистанцію у 9 км та зафіксувати свій результат у додатку «Strava». Всього 20 любителів оздоровчого бігу з різних міст пробігли вказану дистанцію онлайн.

Серед чоловіків, які подолали дистанцію 9 км в категорії «АБСОЛЮТ» перемогли:

  • I місце - Ігор Заремба (30:28 хв);
  • II місце –Віталій Паращук (31:13 хв);
  • III місце – Юрій Вихопець (31:41 хв)

Серед жінок перемогу в категорії «АБСОЛЮТ» здобули:

  • І місце - Ольга Правецька (37:30 хв);
  • ІІ місце - Олександра Черевата (38:01 хв);
  • ІІІ місце - Оксана Гонта  (38:24 хв).

Кожен учасник офлайн і онлайн форматів отримав цікавий та пам’ятний стартовий набір від партнерів заходу, а при перетині лінію фінішу - пам’ятну медаль.

До слова, у місті легкоатлетичні змагання «Тернопільська Озеряна» проводиться уже з 1997 року.

Організували спортивну подію управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Більше фото з події можна переглянути на сторінці Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення у соціальній мережі Фейсбук.