Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди 115-річчя з дня народження Романа Шухевича

Сьогодні виповнюється 115 років від дня народження Романа Шухевича–українського політичного діяча, Головнокомандувача Української Повстанської Армії, голови Секретаріату Української головної визвольної ради.

Боротьба за волю українського народу, за суверенну українську державу стала змістом життя Романа Шухевича.

«Здобути Українську державу або загинути в боротьбі за неї» — це гасло ОУН було життєвим принципом Романа Шухевича.

Роман Шухевич є зразком командира, який у найважчий для України час зумів організувати боротьбу, яка тривала майже десятиліття. Роман Шухевич був для своїх бійців ідеалом і прикладом для наслідування. Він організував армію «Воюючої України». Таким він залишається сьогодні і для нас: командиром «Армії Нескорених».

Сьогодні під червоно-чорними прапорами УПА Шухевича, герої сучасності б’ють московського ворога на фронті. І ми знаємо, що перемога буде за Україною, що весь цивілізований світ за нас.

Свого часу Роман Шухевич говорив: «Україна – це наша рідна земля, яка потребує ще багато добрива, щоб у майбутньому виросла на ній нова українська генерація, яка довершить те, що нам не суджено було довершити».

Друже Командире, ця нова українська генерація вже виросла. Це мужні воїни Збройних сил, Нацгвардії, Нацполіції та інших підрозділів. Разом ми викинемо московську нечисть з нашої Богом даної землі та збудуємо державу про яку ти мріяв – українську, вільну, європейську Україну.

Тож віддамо шану справжньому Герою України Роману Шухевичу-Чупринці. Рівняємося на його приклад, продовжуємо бити ворога, як колись бив Головнокомандувач УПА.

Спи спокійно, Командире.

Слава Україні!             

Міський голова Тернополя                                               Сергій Надал