У Тернополі тривають роботи із заміни каналізаційного колектора на вулиці Подільській

У Тернополі на вулиці Подільській працівники КП «Тернопільводоканал» проводять заміну каналізаційного колектора. Роботи тут розпочали 9 травня.

«За вказаною адресою тривають активні роботи з реконструкції каналізаційного колектора. Оскільки тут виконуються земляні роботи, є рішення про часткове перекриття руху. Наразі тут проїжджає як легковий, так й вантажний транспорт. Однак в межах просування у напрямку вулиці Микулинецької, дорога стає вужчою і доведеться повністю перекрити рух на цій вулиці, – пояснює міський голова Сергій Надал. – На сьогодні виконання комплексу робіт йде за планом. Реконструкція об’єкту проводиться в рамках Проекту розвитку міської інфраструктури-2 за кошти Світового банку, який, незважаючи на воєнний стан, не припинив фінансування проекту. Тому ми намагаємось максимально використати час і можливість, щоб ці роботи завершити якомога швидше».

Так, в ході першого етапу робіт на об’єкті уже змонтовано склопластикові труби каналізаційного колектора на вул. Садовій та виконано прокладання труби для нової каналізаційної мережі через вул. Микулинецьку. Одночасно виконувалися роботи з санації напірно-самовливного колектора на перетині вулиць Гайова-Подільська.

А вже з 9 травня на об’єкті розпочалися роботи з прокладання каналізаційного колектора DN800 на вул. Подільській.

Станом на 13 травня обсяг виконаних робіт становить 40% від запланованого.

Звертаємо увагу! Під час виконання робіт передбачено можливість об’їзду для водіїв зі сторони вулиці Гайової.