У Тернополі відбувся ІІ Молитовний Сніданок

25 січня у Тернополі  відбувся Молитовний Сніданок, який у Тернополі цьогоріч проходить вдруге. Участь у заході взяли представники духовенства, лідери громадського та волонтерського середовища, керівництво міста та області, медики та освітяни. 

Перед початком сніданку Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк) зачитав звернення до присутніх із закликом до об’єднання у ці нелегкі часи подвійних випробувань для України. 

«Молитовний Сніданок-це чудова нагода зібрати всіх разом і спільно помолитися заради миру, спокою, благополуччя, духовного розвитку та процвітання нашого міста, країни і суспільства. Українські традиційні духовні цінності - це є душа і серце нашої нації. Пишаюся тим, що Тернопіль вважається одним із духовних центрів України, адже кожного року у нашому місті будуються нові храми. Приємно, що ми перші показали приклад всій Україні, де згідно з рішенням ради, офіційно у школах  будуть проводити уроки «Християнської етики», - відзначає Сергій Надал. - У 2021 році завдяки підтримці Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ вдалося реалізувати ще один унікальний християнський і соціальний проєкт - відкрити перший християнський дитячий садочок, де зможуть навчатися маленькі тернополяни з особливими потребами. Такі духовні цінності і християнські традиції роблять нас сильнішими і незламними перед лицем ворога, який готується до озброєної агресії. Завтра, 26 січня, долучаймося до Всесвітньої молитви за мир в Україні. Віримо в Бога, допомагаємо військовим і спільно працюємо заради майбутнього нашої країни. Благословення усім нам».

Довідка. Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах світу. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах. У Тернополі перший Молитовний Сніданок відбувся у 2020 році.