Увага! У Тернопільській громаді оголошено «жовтий рівень» системи оповіщення: вночі 9 січня очікується снігопад

До уваги мешканців Тернопільської міської територіальної громади!

За даними Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, вночі 09 січня на території Тернопільської громади очікується сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний з переходом на північно-західний,   5 – 10 м/с. Температура вночі 2 – 4º морозу, вдень від 1º морозу до 1º тепла, що відповідає метеорологічному явищу (І рівень небезпечності жовтий- НМЯ І).

У зв’язку з цим дорожні та комунальні служби міста готуються до посиленої роботи. Впродовж ночі на вулицях Тернополя буде працювати спеціалізована техніка.

Тож просимо водіїв з відповідальністю та обережністю віднестись до прогнозованих погодних умов та не залишати авто на проїжджій частині вулиць.

Також закликаємо управителів будинків та ОСББ сумлінно і добросовісно вживати всіх необхідних заходів для створення комфортного і безпечного пересування мешканців житлових будинків. Своєчасне проведення таких робіт запобігатиме утворенню ожеледиці та сприятиме зменшенню рівня травматизму.

Дізнатися, хто відповідальний за ту чи іншу територію у Тернополі, можна, переглянувши Інтерактивну карту відповідальності.

Для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій просимо мешканців житлових будинків утриматися від паркування транспортних засобів у дворах.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, а при виявленні небезпечних ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, повідомляти можна на «Гарячу лінію» мерії: +38067 009 1540.