Сергій Надал привітав тернопільських освітян напередодні професійного свята

Напередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначають у першу неділю жовтня, у Тернопільській філармонії відбулись урочисті заходи.

Привітали освітян громади з професійним святом міський голова Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк.

«Сьогоднішнє свято має стосунок не лише до вчителів, а й усіх, хто працює у системі освіти, а це – педагоги, вихователі, технічний персонал та інші працівники, які допомагають реалізовувати освітні потреби. У цей святковий день немає жодної людини, яка б не згадувала своїх вчителів зі словами подяки за настанови та знання. Адже ваша праця велика – ви виховуєте патріотів і справжніх людей, – зазначив міський голова. –  Вчитель завжди відігравав важливу роль в історії українського суспільства. Це було як у складні часи становлення нашої держави, так і під час останніх двох років, коли пандемія внесла зміни у життя кожного. Саме тоді вчителі стали прикладом для нас усіх, бо відстояли право дітей отримувати освіту, швидко навчились змінюватися і використовувати новітні сучасні технології, щоб навчати дітей дистанційно. Коли з’явилась ще одна потреба, то всі ви з розумінням поставились до рішення про вакцинацію, щоб освітні заклади працювали та були безпечними для наших дітей. Ми щиро пишаємось нашими освітянами, що сьогодні запровадили нові технології, якими користуються по всій Україні, гордимось результатами ЗНО наших випускників і переможцями олімпіад. Цінуємо вашу відданість, професійність та самовіддачу».

Сергій Надал побажав педагогічним колективам громади міцного здоров’я, натхнення, невичерпних творчих сил, щастя та рясних Божих ласк.

Під час урочистостей кращі освітяни Тернополя були нагороджені подяками міського голови та грошовими преміями.

Освітянськими відзнаками нагородив Сергій Надал і переможців у різноманітних спеціальних номінаціях. Нагороди, серед іншого, отримали:

  • «Стратег освіти» – начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк;
  • «Педагогічний тріумф» за результатами ЗНО  2021 – Українська гімназія ім. Івана Франка; Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • «Вектор успіху» – Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола, Тернопільська загальноосвітня школа № 14 імені Богдана Лепкого;
  • «Школа як педагогічний бренд» – Тернопільська загальноосвітня школа № 28;
  • «Школа, у якій здійснюються мрії» – Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • «Школа, яка надихає» – Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» № 6 імені Назарія Яремчука.

Усі фото з нагородження можна переглянути у Галереї.