Сучасні електромобілі відтепер використовуватимуть у своїй роботі працівники муніципальної інспекції в м. Тернополі

20 вересня для потреб працівників управління муніципальної інспекції передано у користування два сучасних електромобілі, які сприятимуть ефективнішому та оперативнішому інспектуванню міських парків та прибережної смуги з метою виявлення порушників Правил благоустрою Тернопільської громади чи природоохоронного законодавства.

«Ці електроавтомобілі призначені для того, щоб працівники муніципальної інспекції мали можливість оперативно об’їхати територію усіх міських парків, набережну Тернопільського ставу, де це необхідно. Електрокари не передбачені для затримання чи перевезення порушників, лише для пересування інспекторів, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Вони є абсолютно легкими, безпечними для навколишнього середовища і можуть проїжджати більше 100 кілометрів з максимальною швидкість 45 км/год. Дякую представникам ТОВ «Корсал» за передані автомобілі. Це є ще одним чудовим прикладом соціально-відповідального бізнесу і спільної роботи на благо Тернополя».

Як відзначає начальник управління муніципальної інспекції Ігор Максимів, ці електромобілі допоможуть ефективно і швидко працювати, виносити постанови чи оформляти адмінпротоколи на порушників, незважаючи на погодні умови.

Нагадаємо, основним завданням управління муніципальної інспекції у Тернополі є взаємодія з Національною поліцією та іншими правоохоронними і контролюючими структурами з питань попередження і профілактики порушень правопорядку на території Тернопільської міської територіальної громади.

Управління вживає заходів для охорони парків, водних об’єктів Тернопільської громади, об’єктів благоустрою та комунального майна.