У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги тривають роботи з облаштування нового приймального відділення

Цими днями у КНП «Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги» тривають ремонтні роботи з реконструкції та облаштування нового приймального відділення.  Основна мета – створення комфортних умов як для роботи працівників швидкої допомоги, так і для транспортування пацієнтів у медичний заклад.

«Відповідно до проєкту реконструкції приймального відділення, підрядна організація облаштує новий центральний вхід, заїзд з навісом, що дозволить машинам швидкої  заїжджати під приймальне відділення, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Капітальний ремонт також проводять і всередині приміщення, зокрема, оновлюють всю систему комунікацій. В приймальному відділенні пацієнту надаватиметься необхідна діагностична та лікувальна допомога».

Наразі працівники підрядної організації проводять підготовчі роботи з облаштування та нового вимощення майданчика, що слугуватиме для розвороту та напіврозвороту машин швидкої допомоги. Територія повністю буде мати оновлене асфальтобетонне покриття. Будівельні роботи планується завершити до кінця серпня.