До Дня вишиванки тернопільські немовлята отримали символічні подарунки

Різноманітними культурними та мистецькими заходами відзначили у Тернополі свято, що покликане зберегти українські культурні традиції – Всесвітній День вишиванки.

В рамках святкування не забули у місті й про найменших тернополян. Батькам усіх немовлятам, які народилися в День вишиванки у Перинатальному центрі лікарні №2, міський голова Сергій Надал вручив символічні подарунки – вишивані дитячі сукні та сорочки.

«Сьогодні у пологовому відділенні Тернопільської комунальної міської лікарні №2 народилося 5 діток – двоє дівчаток та троє хлопчиків. І з нагоди свята ми продовжуємо в Тернополі добу традицію - «Народжені у вишиванці» та передаємо новонародженим тернополянам вишивані сорочки. Бажаю немовлятам та їхнім батькам, щоб вишиванка зігрівала їх теплом та благословляла на щасливе життя», – наголосив міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, у цьому році з нагоди 481-ї річниці від дня заснування міста, започатковано також особливу акцію «Народженому у Тернополі». Перші троє немовлят, які з'явилися на світ 15 квітня 2021 року, отримали пам’ятні медалі та сертифікати.