Цієї ночі y мicтi працювало 9 одиниць спеціалізованої техніки, які здійснювали посипання доріг і тротуарів протиожеледними сумішами

У зв’язку із зниженням температури повітря та можливим утворенням «кірки» на дорогах і тротуарах, в ніч з 30 листопада на 1 грудня комунальні служби міста здійснювали, головним чином, посипання протиожеледними сумішами загальноміських доріг, спусків, підйомів, перехресть та інших транспортних розв’язок у Тернополі.

Проводилися також превентивні заходи з механізованої обробки тротуарного покриття відповідно до спеціально розробленого плану прибирання.

Загалом, впродовж ночі y мicтi працювало 9 одиниць спеціалізованої техніки, роботу яких забезпечили підрядні організації: ТОВ «Авакс Проф», КП «Міськшляхрембуд» та ТОВ «Техно-Буд-Центр».

Нагадаємо, за прибирання прибудинкових територій взимку відповідають управителі житлового фонду міста (так звані ЖЕКи або ОСББ), за прибирання міжквартальних проїздів - так звані ЖЕКи. Дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання тієї чи іншої ділянки, та отримати їхні контактні дані можна на Інтерактивній карті прибирання міста у зимовий період.

Суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані в межах своїх об’єктів самостійно утримувати та прибирати прилеглу територію взимку.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів чи доріг мешканці можуть надсилати на Viber за номером +38 073 015 14 81.