60 тернополян, які перебувають у складних життєвих обставинах, щодня отримують гарячі обіди у «Благодійній їдальні»

Благодійна їдальня ТернопільБільше 20-ти років у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення функціонує «Благодійна їдальня», яка забезпечує смачними гарячими обідами жителів Тернополя, що перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених самотністю, хворобами, інвалідністю чи сирітством.

Центр щоденно організовує надання обідів для 60-ти одиноких малозабезпечених громадян та людей з інвалідністю.

Першочергово у їдальні обслуговуються громадяни, що перебувають на обслуговуванні в центрі. Оскільки тернополян, які потребують допомоги, є чимало, то для того, аби охопити та нагодувати смачними обідами усіх потребуючих, одна людина може харчуватися впродовж трьох місяців на рік.

Нагадаємо, окрім забезпечення гарячими обідами, у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення надають ще понад 30 соціально-побутових послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Від початку 2019 року надано послуг більше 8300 мешканцям міста (в 2018 році - 6028).

Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення знаходиться за адресою вул. Лисенка, 8. тел.: (0352)23-56-68.