У Тернополі триває реалізація програми «Безпечний двір», спрямованої на підвищення рівня безпеки мешканців у житлових мікрорайонах. У межах програми в дворах багатоквартирних будинків встановлюють камери відеоспостереження.
У період дії воєнного стану система відеоспостереження продовжує працювати, однак доступ до записів з міркувань громадської безпеки мають виключно правоохоронні органи.
Мешканці, які бажають долучитися до програми та встановити відеонагляд у своєму дворі, можуть подати колективне письмове звернення до відділу звернень Тернопільської міської ради за адресою: вул. Листопадова, 6.
Програма «Безпечний двір» є одним із інструментів підвищення громадської безпеки, допомагає запобігати правопорушенням та сприяє оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації.

