Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", від 03.12.2008 № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", для забезпечення належного рівня пасажирських перевезень, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Протокол №1 засідання конкурсного комітету по визначенню перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Тернопільської міської територіальної громади від 25.07.2022 (додається), а також визнати переможцем конкурсу на об’єкті №1 – комунальне підприємство "Міськавтотранс" Тернопільської міської ради.
2. Управлінню транспортних мереж та зв’язку, не пізніше десяти робочих днів з моменту набрання чинності п.1 даного рішення, укласти із переможцем конкурсу договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування, терміном на 3 роки, який вступає в дію з моменту підписання.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.