Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 17.06.2020р. № 446

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України,       виконавчий комітет міської ради

   ВИРІШИВ:

   1. Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

   2. Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного   демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

   3. Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 15-ти денний термін з дня прийняття рішення, вказаних в п.1 даного рішення.

   4. Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло»,

   «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

   5. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

   6. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

   6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до  належного стану.

   6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

   7. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське        шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд»  та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.  

   8. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників

   Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

   9. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

   10. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

   11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих    органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної інспекції.