Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення за адресою вул.С.Будного обслуговуючому кооперативу «Будного»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Будного», керуючись ст.12,20,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити обслуговуючому кооперативу «Будного» (код ЄДРНОУ 43633035) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1800га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами за адресою вул.С.Будного.
2.Дозволити обслуговуючому кооперативу «Будного» (код ЄДРНОУ 43633035) змінити цільове призначення земельної ділянки (кад. номер 6110100000:13:007:0099) площею 0,1800га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами за адресою вул.С.Будного.
3. Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.
4. Зобов’язати обслуговуючий кооператив «Будного» в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

Поіменне голосування