Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Новий Світ гр.Сеньківу С.М.

Розглянувши звернення гр.Сеньківа Сергія Михайловича, керуючись ст.12,40,79-1,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Передати гр.Сеньківу Сергію Михайловичу (рнокпп _____ безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:02:004:0020) площею 0,10га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Новий Світ.
2. Зобов’язати гр.Сеньківа Сергія Михайловича:
2.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
2.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
2.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
2.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
2.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування