Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0800га за адресою вул.Новий Світ гр.Маркевич З.М.

Розглянувши звернення гр.Маркевич Зіновії Миколаївни, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Рішення сесії Тернопільської міської ради від 05.10.2018р. №7/28/98 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0800га за адресою вул.Новий Світ гр.Маркевичу В.П.» - вважати таким, що втратило чинність, враховуючи звернення громадянина.
2. Дати дозвіл гр.Маркевич Зіновії Миколаївні (рнокпп ______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0800га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Новий Світ.
3. Зобов»язати гр.Маркевич Зіновію Миколаївну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування