Про затвердження Програми забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2022 рік

На виконання положень ст. 15 Закону України «Про оборону України», ст.ст. 7, 17, 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до статей 26, 36, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення заходів, пов’язаних з обороноздатністю військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову в Тернопільській міській територіальній громаді, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, з питань бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2022 рік», згідно з додатком (додається).

2.Фінансовому управлінню міської ради забезпечити фінансування заходів для виконання даної Програми в межах коштів, передбачених бюджетом громади протягом року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.