До уваги членів конкурсної комісії та кандидата на заміщення посади директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

1. Управління освіти і науки Тернопільської міської ради інформує, що до участі у конкурсі на заміщення посади директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області допущено КОЗБУР Руслану Андріївну.

Відеозапис засідання конкурсної комісії від 25.05.2021 року можна знайти за посиланням: https://youtu.be/uJmcRDeZDO4

2. Ознайомлення кандидата на посаду директора Козбур Р.А. із Тернопільською  загальноосвітньою школою  I-III ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області, її трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування відбудеться 14 червня 2021 року.

3. Перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей, яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного  завдання, відбудеться 24 червня 2021 року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1; 4 поверх).

4. Публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації відбудеться  24 червня 2021 року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1; 4 поверх).

Про час проведення наступного засідання конкурсної комісії буде повідомлено додатково.