Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв…, …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… на ім’я ...
Квартира за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 16.03.2015 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Шонь Ю.М.. Малолітні діти …, 18.07.2010 року народження, …, 02.03.2016 року народження, мають право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… на ім’я …, де малолітні діти …, 18.07.2010 року народження, …, 02.03.2016 року народження, мають право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати …, … зберегти за дітьми …, … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв...
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.