Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування частини житлового будинку, частини земельної ділянки, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, встановлено, що … бажає здійснити дарування 1/2 частини житлового будинку та 1/2 частини земельної ділянки, площею 0,1000 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Тернопіль, вул… на ім’я ...
Житловий будинок за адресою: м.Тернопіль, вул… належить на праві приватної власності … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 21.01.2013 року реєстраційною службою Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області. Малолітня дитина …, 19.06.2008 року народження, має право користування житловим приміщенням.
Земельна ділянка, площею 0,1000 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер …, за адресою: м.Тернопіль, вул… належить на праві приватної власності … на підставі державного акту на право власності на земельну ділянку, виданого 26.05.2005 року Тернопільським міським управлінням земельних ресурсів.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини житлового будинку та 1/2 частини земельної ділянки, площею 0,1000 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер …, за адресою: м.Тернопіль, вул… на ім’я …, де малолітня дитина …, 19.06.2008 року народження, має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул….
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.