Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про включення об’єкту до Переліку першого типу та передачу в оренду майна комунальної власності шляхом проведення аукціону

Розглянувши лист комунальної установи Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Включити до Переліку першого типу та оголосити про намір передачі в оренду майна комунальної власності шляхом проведення аукціону згідно з додатком (додається).
2. Комунальній установі Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса оприлюднити Перелік та здійснити процедуру передачі в оренду шляхом проведення аукціону об’єкта, вказаного в п.1 даного рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.