Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… на ім’я …

Квартира за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 28.08.2013 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Білецькою Н.А.. Неповнолітня дитина …, 16.02.2005 року народження, має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… на ім’я …, де неповнолітня дитина …, 16.02.2005 року народження, має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль бульв…, кв...
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.