Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері благоустрою

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Земельним кодексом України, Правилами благоустрою Тернопільської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Постійно діючій робочій групі в 20-денний термін з дня прийняття даного рішення організувати та провести роботи з демонтажу технічних засобів регулювання дорожнього руху, а саме: паркувальних блокіраторів у кількості 5 (п’яти) шт., які влаштовано поруч будинку №21 на вул. Руській (будинок побуту «Роксолана»), власники яких не встановлені.

2. Постійно діючій робочій групі повідомити власників, у разі встановлення, про можливість самостійного демонтажу об’єктів вказаних в п. 1 даного рішення в 10-денний термін з дня прийняття рішення.

3. Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», «Тернопільміськсвітло» та «Тернопільелектротранс», ПП «Східний масив», ГТОВ «Мрія» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу об’єктів вказаних в п. 1 даного рішення.

4. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.

5. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих об’єктів оформити відповідними актами.

6. При виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.

7. Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

8. Визначити, що повернення демонтованих засобів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського та управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.