Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року

Указом  Президента України №303/2019  «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України»  призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Шановні мешканці нашого міста з метою реалізації свого виборчого права ви можете звернутися для уточнення своїх персональних даних до Державного реєстру виборців!

Особливо це стосується виборців:

  1. Кому після останніх виборів виповнилося 18 років і які будуть голосувати вперше. Як показує практика, ця категорія виборців є найчисельнішою в частині невключення до Реєстру. Тому таким особам обов’язково необхідно   перевірити себе в базі даних  Державного реєстру виборців.
  2. Тим що змінили прізвище або місце реєстрації протягом останнього періоду.
  3. Які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були  відсутні в списках виборців і не звернулись своєчасно у відділ ведення Державного реєстру. У вас зараз є  можливість уточнити свої дані в Реєстрі.

 

ВАЖЛИВО!

Якщо ви перебуватимете 21 липня не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. 

Для цього потрібно звернутися із відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців тільки з паспортом громадянина України. Додаткових документів що підтверджують необхідність такої зміни до заяви долучати не потрібно.

Отже, шановні виборці, у зв’язку з тим що виборчий процес уже розпочався та для реалізації свого конституційного права - права вибору   просимо не зволікати та звертатися у відділ ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради за адресою: м.Тернопіль, вул.Листопадова,5 каб.42 та 44, тел.22-03-83, 40-41-79, 40-41-13.