Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Вертелка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кубів С.І.

Розглянувши звернення гр. Кубів Софії Іванівни, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Кубів Софії Іванівні (рнокпп ___) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Вертелка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади (в межах населеного пункту).

2. Зобов’язати гр. Кубів Софію Іванівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування