Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Бродівська,11 ОСББ «Бродівська 11»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Бродівська 11», керуючись ст.12,42,92,122,123,186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин та екології, з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бродівська 11» (код ЄДРПОУ 43978862) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0989га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Бродівська,11  з правом передачі у постійне користування.

2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Бродівська 11» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування