Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради від 12.05.2021 №160, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», враховуючи рішення міської ради від 18.12.2021 №8/2/17  «Про бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік», рішення виконавчого комітету міської ради від 24.02.2021 №95 «Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», від 24.02.2021 №97 «Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», висновок постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Статуту Комунального підприємства «Тернопільелектротранс», затвердженого рішенням міської ради від 21.08.2020 №7/54/10 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс» щодо збільшення статутного капіталу, а саме: п.4.2 викласти в наступній редакції:

«п.4.2. Розмір статутного капіталу становить 171 960 971,95 грн. (сто сімдесят один мільйон   дев'ятсот шістдесят тисяч дев'ятсот сімдесят одн грн. 95 коп). Зміни (зменшення або збільшення) розміру статутного капіталу відображаються в бухгалтерському обліку Підприємства на підставі документів, згідно яких проводяться відповідні зміни.»

2.Відповідно до п.1 даного рішення, Статут комунального підприємства «Тернопільелектротранс» викласти в новій редакції, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування