Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Ю.Словацького,6 гр.Мудрику О.М.

Розглянувши звернення гр.Мудрика Олександра Михайловича, керуючись ст.12,40,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Мудрику Олександру Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0030га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Ю.Словацького,6.

2. Передати гр.Мудрику Олександру Михайловичу (рнокпп __) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер  6110100000:02:020:0021)  площею 0,0030га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Ю.Словацького,6.

3. Зобов’язати гр.Мудрика Олександра Михайловича:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції гаража.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування та з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування