Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади»

Розглянувши проєктні матеріали містобудівної документації «Генеральний план с.Курівці Тернопільської міської територіальної громади», розроблені ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16,17,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади»з розрахунковим періодом до 01.01.2041.

2.Управлінню містобудування, архітектури та кадастру, управлінню цифрової трансформації та комунікацій з засобами масової інформації забезпечити доступність та оприлюднення матеріалів вказаної у пункті 1 містобудівної документації, крім частини, що становить державну таємницю та належать до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства.

3.Вважати таким, що втратив чинність розроблений у 1969 році Тернопільським філіалом інституту «Укрземпроект» генплан с. Курівці, Зборівського району, Тернопільської області.

4.Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань

містобудування.

 

З проектними матеріалами до проекту рішення «Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади» можна ознайомитися в електронному вигляді на офіційному сайті Тернопільської міської ради в Розділі

«Містобудівна документація (Генеральний план, план зонування та детальні плани територій)», «Про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку». 

Поіменне голосування